CHP Grup Başkanvekili Özel’in…

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Partililerine Cumhurbaşkanı seçimi mesajı Erzin’den:

Bu seçimi siz kazanırsınız…

CHP-TBMM Grup Başkanvekili Özgür Özel, önceki gün geç saatlerde geldiği ilimiz Erzin ilçesinde Partililere hitaben konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak önemli mesajlar verdi. CHP Sözcüsü Özel, şöyle konuştu:
“Seçimin ertesi günü Partide birbirimizi yemeyeceksek, yarın sabah herkes yataktan Cumhurbaşkanı adayı olarak kalkacak. Genci, yaşlısı, seçime kadar başka bir gündemimiz yok. Bu seçimi tek başına ne Kemal Kılıçdaroğlu kazanabilir, ne Meral Akşener! Ne Ekrem İmamoğlu, ne Mansur Yavaş! Ne Lütfü Savaş, ne Özgür Özel, ne de herhangi birisi! Bu seçimi kazanırsa, siz kazanırsınız. Buna inanıyorsanız, beni değil, ayağa kalkın kendinizi alkışlayın.”
Özel, daha sonra Partililerle sohbet edip fotoğraf çektirdi. Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ev sahipliğindeki programa, Partili Milletvekilleri Suzan Şahin, Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir, Serkan Topal, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, CHP’li çevre İl Milletvekilleri yanı sıra Hatay ve Adana Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanları, İl-İlçe Başkanları, Kadın-Gençlik Kolları ve Partililer katıldı.
CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, ziyaret ettiği Erzin Belediyesi’nde, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ile bir araya geldikten sonra şu mesajı verdi:
“Değerli Başkanımızı ziyaret ederek Hatay programımızı başlattık. Değerli Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz. Hep birlikte kıymetli hemşehrilerimiz için hizmet edecek, aydınlık yarınlar için çalışacağız.”
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in Hatay temasları, bugün Antakya ve Kumlu ilçelerinde devam edecek.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>