CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Hataylılara seslendi: Hatay bizim için çok önemli, Hatay’da daha çok çalışmalıyız!

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Hataylılara seslendi:
Hatay bizim için çok önemli, Hatay’da daha çok çalışmalıyız!

Seçim çalışmaları çerçevesinde Hatay’a gelen CHP Grupbaşkanvekili Özgür Özel, Hatay CHP’lilere Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlunun sözleriyle “Hatay bizim için çok önemli, Hatay’da çok daha çalışmalıyız” diye seslendi.

CHP Grup Başkanvekilimiz, Manisa Milletvekili Özgür Özel, Parti Meclisi Üyesi, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ile birlikte CHP Hatay İl Başkanlığımızda basın açıklaması gerçekleştirdi.

Hatay’dan esen iktidar rüzgarının tüm Türkiye’yi saracağını belirterek konuşmasına başlayan Özgür Özel, “Türkiye’de ayrım yapmadan 83 milyonun iktidarını kuracağız” vurgusunu yaptı.

Hatay’dan Türkiye’deki CHP’lilere seslenen Özgür Özel, “Biz CHP’liler olarak kararsız seçmenlerin peşine takılıp bu seçmenleri ikna etmemiz gerekiyor. Siz Hataylılardan ve Türkiye’deki partililerimizden bunu bekliyoruz. Yani bu kararsız seçmenleri tek tek ikna edip, bir oy bir oy hesabıyla CHP’yi iktidara taşıyacağız” ifadesinde bulundu.

Özgür Özel, Hatay CHP için çok önemli illerden biri olduğunu dile getirdiği açıklamasında, “Ben Hataylı partililerimizden kararsız seçmenleri ikna edip, CHP’yi iktidarına taşıyacaklarına olan inancım sonsuzdur. Ben sizlerden bunu bekliyorum” açıklamasında bulundu.

ANTAKYA ESNAFINI ZİYARET EDEREK SORUNLARINI DİNLEDİ

Bu arada CHP Grupbaşkanvekili Özgür Özel, CHP İl binasındaki basınh açıklamasından sonra Parti Meclis üyesi Mahir Başarır, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar ve partililerle birlikte Antakya’da çarşıyı dolaşıp esnaflarla, vatandaşlarla görüşüp sorunlarını dinlediler.

Bu arada Özgür Özel’e Antakya’ya özgü bir meşrubat olan meyan kökü ikram edildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>