Vekil Şahin:”Biliyoruz ki, içinde bulunduğumuz bu zor zaman, 98 yıl öncesinden daha zor değil.”

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin CHP‘ nin 98. kuruluş yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
“Biliyoruz ki, içinde bulunduğumuz bu zor zaman, 98 yıl öncesinden daha zor değil.”diyen Şahin Mesajında şu hususları dile getirdi:

“98 yıl önce, kan ve ateş cehenneminin ortasından bağımsızlık aşkı ve heyecanıyla çıkan aziz milletimizin yaşadığı o heyecan hala yüreğimizde yaşıyor.
O ateşin simgesi olan Cumhuriyet Halk Partisi, kurucu ilkelerine sadık olarak, büyük Atatürk ve silah arkadaşlarının bizlere armağan ettiği değerlerle, aydınlık, çağdaş bir Türkiye mücadelesine devam etmektedir. Biliyoruz ki, içinde bulunduğumuz bu zor zaman, 98 yıl öncesinden daha zor değil.
Bu kadim devletin temsilcisi, kurucu ve kurtarıcı ülküsünde ilerleyen inancın vekili olarak yüksek sesle bir kez daha söylüyorum ki; CHP kadim Türk devletini kuran ve koruyan tek mecradır. Var olacak ve milletimizi var edecektir.
Yaşasın tam bağımsız Türk devleti
Yaşasın Cumhuriyet
Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi”

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>